Kontakta oss på Interflora

För frågor kring beställningar av Blommogram kontakta gärna vår kundservice!
Kundservice

 

Kundservice Alla hjärtans veckan
Måndag - torsdag: 08.30 - 17.00
Fredag: 08.30 - 19.00
Lördag: 08.30 - 17.00
Alla hjärtans dag: 08.00 - 15.00

Våra öppettider

Kontoret
Måndag - fredag 08.00 - 16.30

Telefon kontor: 08-634 44 00
E-post: info@interflora.se
Telefax: 08-26 96 06
Facebook: Följ oss här!

Organisationsnummer
556184-8499

Hitta till oss

Postadress
Interflora AB
Box 808
161 24 Bromma

Besöksadress
Gustavslundsvägen 151 E, Bromma
(Alvik Strand)

 

Magdalena Persson
VD
magdalena.persson@interflora.se
08-634 44 00
Anna Ceder
Pressfrågor
anna.ceder@interflora.se
08-634 44 00
Miriam Oucama Lindberg
Marknadschef & Pressfrågor
miriam.oucama@interflora.se
08-634 44 00
Martin Smeding
Online/eCommerce Manager
martin.smeding@interflora.se
08-634 44 00
Marie Holmqvist
Retailchef
marie.holmqvist@interflora.se
08-634 44 00
Mikael Rosenstam
Kundserviceansvarig
mikael.rosenstam@interflora.se
08-634 44 00